Čas na serveru 09:53:21

Marie Martínková-Tomasovská
Kytice

Id: 145602

Kytice

  •  / Kytice / Marie Martínková-Tomasovská

olej/karton, rozměr 73 x 59 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 1036x

Vyvolávací cena:

4 100