Čas na serveru 01:27:29

Marie Vořechová-Vejvodová
Konvolut sedmnácti kusů

Id: 115840

Konvolut sedmnácti kusů

  •  / Konvolut sedmnácti kusů / Marie Vořechová-Vejvodová

kombinovaná technika/papír, velikost jednotlivých kusů včetně paspartování 44 x 30 cm, signováno, datováno, různé popisky u některých kreseb, vše paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 543x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

15.3.2018, 22:16:00

6.3.2018 11:38 1 200 Kč