Čas na serveru 04:32:50

Marina Richterová
Bojovník

Id: 6013

Bojovník

  •  / Bojovník / Marina Richterová

litografie/papír, č 80/95, velikost tisku 53,5 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2678x

Vyvolávací cena:

7 500