Čas na serveru 13:23:25

Mario Stretti
Krajina

Id: 152223

Krajina

  •  / Krajina / Mario Stretti
  •  / Krajina / Mario Stretti
  •  / Krajina / Mario Stretti

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativní poškozený rám

zobrazeno: 1948x

Vyvolávací cena:

2 700