Čas na serveru 13:23:00

Mark Chagall
Bouguet de genéts et pomes

Id: 114301

Bouguet de genéts et pomes

  •  / Bouguet de genéts et pomes / Mark Chagall

litografie/papír, rozměr ve výřezu 67 x 60 cm, signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno, certifikát díla přiložen

zobrazeno: 6636x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 53