Čas na serveru 12:06:59

Mark Chagall
Eva zatracovaná Bohem

Id: 31901

Eva zatracovaná Bohem

  •  / Eva zatracovaná Bohem / Mark Chagall

litografie/papír, nesignováno, velikost tisku 35 x 25,5 cm, z cyklu Obrazy z Bible - Výjev ke knize Genesis - X (37-38), na zadní straně originální motiv vydavatele Mourlot, paspartováno, oboustranně zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4034x

Vyvolávací cena:

7.6.2016, 22:31:00

17.5.2016 16:06 4 500 Kč