Čas na serveru 13:02:42

Mark Chagall
Fruits and flowers

Id: 97005

Fruits and flowers

  •  / Fruits and flowers / Mark Chagall

litografie/ruční papír, rozměry ve výřezu 68 x 47,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 1949, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát autenticity

zobrazeno: 3828x

Vyvolávací cena:

23 000