Čas na serveru 21:44:30

Mark Chagall
Krajina

Id: 82802

Krajina

  •  / Krajina / Mark Chagall
  •  / Krajina / Mark Chagall
  •  / Krajina / Mark Chagall
  •  / Krajina / Mark Chagall

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 19 cm, nesignováno, na zadní straně popis, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1967x

Vyvolávací cena:
2 200