Čas na serveru 13:23:32

Mark Chagall
Milenci v červeném

Id: 45205

Milenci v červeném

  •  / Milenci v červeném / Mark Chagall

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno matným sklem, rámováno

zobrazeno: 2714x

Vyvolávací cena:
1 200

7 550