Čas na serveru 02:02:42

Mark Chagall
Mojžíš a jeho lidé

Id: 54607

Mojžíš a jeho lidé

  •  / Mojžíš a jeho lidé / Mark Chagall

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 23 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5980x

Vyvolávací cena:
1 200

18 000

Příhozy: 64