Čas na serveru 00:19:10

Mark Chagall
Strom poznání

Id: 19301

Strom poznání

  •  / Strom poznání / Mark Chagall

nesignováno, litografie/papír, velikost listu 35,5 x 26,5 cm, z cyklu Obrazy z Bible - Výjev ke knize Genesis, paspartováno, zasleno, rámováno

zobrazeno: 2901x

Vyvolávací cena:

13 222