Čas na serveru 03:26:07

Mark Chagall
The Dance and the Circus 1950

Id: 97004

The Dance and the Circus 1950

  •  / The Dance and the Circus 1950 / Mark Chagall

litografie/ruční papír, velikost listu 64,5 x 51 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 10/100, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity

zobrazeno: 2864x

Vyvolávací cena:

32 300

Příhozy: 61