Čas na serveru 19:01:15

Mark Chagall
The Village

Id: 415704

The Village

  •  / The Village / Mark Chagall

litografie/papír, rozměr listu 23 x 20 cm, značeno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1949x

Vyvolávací cena:

11 000