Čas na serveru 17:15:02

Marko Čermák
Bratrstvo kočičí pracky - kresba

Id: 463201

  •  / Bratrstvo kočičí pracky - kresba / Marko Čermák

akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2022), na zadní straně autorem popsáno

zobrazeno: 7978x

Vyvolávací cena:

88 000

Příhozy: 73