Čas na serveru 05:02:07

Marko Čermák
Kánoe na jezeře

Id: 489401

Kánoe na jezeře

  •  / Kánoe na jezeře / Marko Čermák

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v kalendáři Marko Čermák 2023, vyd. Václav Vávra, přiložen Certifikát pravosti s podpisem autora a vyobrazením autora s dílem

zobrazeno: 5254x

Vyvolávací cena:
9 500

61 000

Příhozy: 58