Čas na serveru 04:47:10

Marko Čermák
Malý entomolog

Id: 404003

Malý entomolog

  •  / Malý entomolog / Marko Čermák

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 14,5 x 24,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, ilustrace publikovaná v časopise Stezka

zobrazeno: 9514x

Vyvolávací cena:

19 500