Čas na serveru 13:46:35

Marko Čermák
Mirek osvobozuje Jarku

Id: 375501

Mirek osvobozuje Jarku

  •  / Mirek osvobozuje Jarku / Marko Čermák

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena autorova tématická skica k obrazu a autorovo potvrzení pravosti viz foto

zobrazeno: 31034x

Vyvolávací cena:
6 000

170 000

Účastníci: 25

Příhozy: 83