Čas na serveru 18:34:35

Marko Čermák
Modrá pětka

Id: 442407

Modrá pětka

  •  / Modrá pětka / Marko Čermák

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, publikováno v časopisu Pionýrská stezka, roč. 19, č. 8, 1988/89,díl Popeláci a Popelky (Modrá Pětka: text J. Hromádko, B. Kolář aka J.B.Kamil, ilustrace Marko Čermák)

zobrazeno: 2256x

Vyvolávací cena:

30 000