Čas na serveru 10:46:08

Marko Čermák
Parta od řeky

Id: 308201

Parta od řeky

  •  / Parta od řeky / Marko Čermák

kombinovaná technika/akvarel/tuš, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 4792x

Vyvolávací cena:

47 400

Příhozy: 54