Čas na serveru 04:13:44

Marko Čermák
Parta u řeky

Id: 244901

Parta u řeky

  •  / Parta u řeky / Marko Čermák

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 7624x

Vyvolávací cena:
4 800

100 000

Účastníci: 19

Příhozy: 119