Čas na serveru 11:42:05

Marko Čermák
Překvapení ve Stínadlech

Id: 358506

Překvapení ve Stínadlech

  •  / Překvapení ve Stínadlech / Marko Čermák

akvarel/papír, rozměr listu 30 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

zobrazeno: 19031x

Vyvolávací cena:

156 000

Účastníci: 21

Příhozy: 86