Čas na serveru 01:15:56

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 206901

Rychlé šípy

  •  / Rychlé šípy / Marko Čermák

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu cca 33,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, list lokálně pomačkán, jedná se o návrh zadní obálky, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 11409x

Vyvolávací cena:

31 603