Čas na serveru 01:27:59

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 206901

Rychlé šípy

  •  / Rychlé šípy / Marko Čermák

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu cca 33,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, list lokálně pomačkán, jedná se o návrh zadní obálky, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1921x

Vyvolávací cena:

28 603

2019,10-1,09,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu