Čas na serveru 05:58:28

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 409601

Rychlé šípy

  •  / Rychlé šípy / Marko Čermák

kresba, kombinovaná technika tužka/papír, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně odkryta rubová strana kresby, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu

zobrazeno: 13160x

Vyvolávací cena:

18 000