Čas na serveru 04:43:24

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 418302

Rychlé šípy

  •  / Rychlé šípy / Marko Čermák

kresba, kombinovaná technika tužka/papír, rozměr listu 27,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu

zobrazeno: 1462x

Vyvolávací cena:

7 500