Čas na serveru 05:38:28

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 442411

Rychlé šípy

  •  / Rychlé šípy / Marko Čermák

kresba, kombinovaná technika propiska/tužka/papír, rozměr listu 29,5 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu, ve střední části viditelný přehyb

zobrazeno: 1306x

Vyvolávací cena:

8 000