Čas na serveru 08:27:42

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 509201

Rychlé šípy

  •  / Rychlé šípy / Marko Čermák

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, na zadní straně autorské razítko a podpis, přiložena fotografie autora s dílem

zobrazeno: 217x

Vyvolávací cena:
9 500

31 000

2024,06-1,25,20,51,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu