Čas na serveru 21:55:03

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 193105

  •  / Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky / Marko Čermák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 2393x

Vyvolávací cena:

42 800

2019,07-1,17,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 57