Čas na serveru 03:28:50

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 193105

  •  / Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky / Marko Čermák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 4390x

Vyvolávací cena:

42 800

Příhozy: 57