Čas na serveru 02:56:26

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 262302

  •  / Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky / Marko Čermák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 33085x

Vyvolávací cena:

110 000

Účastníci: 18

Příhozy: 103