Čas na serveru 17:47:13

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 275501

  •  / Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky / Marko Čermák

kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 30520x

Vyvolávací cena:

145 000

Účastníci: 27

Příhozy: 83