Čas na serveru 05:08:57

Marko Čermák
Rychlé Šípy - kresba

Id: 468501

Rychlé Šípy - kresba

  •  / Rychlé Šípy - kresba / Marko Čermák

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně značeno autorským razítkem a podpisem, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem a fotografie autora s dílem

zobrazeno: 4951x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 77