Čas na serveru 05:52:02

Marko Čermák
Rychlé šípy na výletě

Id: 203401

Rychlé šípy na výletě

  •  / Rychlé šípy na výletě / Marko Čermák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 6342x

Vyvolávací cena:

41 000