Čas na serveru 13:52:06

Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech

Id: 442408

Rychlé šípy ve Stínadlech

  •  / Rychlé šípy ve Stínadlech / Marko Čermák

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 42 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 14852x

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Příhozy: 57