Čas na serveru 08:00:14

Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech

Id: 492905

Rychlé šípy ve Stínadlech

  •  / Rychlé šípy ve Stínadlech / Marko Čermák

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

zobrazeno: 6485x

Vyvolávací cena:
12 500

144 998

Příhozy: 68