Čas na serveru 06:02:26

Marko Čermák
Severka

Id: 419302

Severka

  •  / Severka / Marko Čermák
  •  / Severka / Marko Čermák
  •  / Severka / Marko Čermák
  •  / Severka / Marko Čermák
  •  / Severka / Marko Čermák

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, ilustrace z knihy Miloše Zapletala Severka, Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu, str. 158, vydáno 2015, Mladá fronta

zobrazeno: 3971x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 59