Čas na serveru 01:19:26

Marko Čermák
Stínadelská Trilogie

Id: 367101

Stínadelská Trilogie

  •  / Stínadelská Trilogie / Marko Čermák

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o jednu variantu obálky publikace Stínadelská Trilogie ze série Klasické Komiksy Marko Čermáka, která vychází ve dvou variantách, přiložena autorova skica Širokko a autorovo potvrzení pravosti

zobrazeno: 63735x

Vyvolávací cena:
6 000

257 000

Účastníci: 25

Příhozy: 84