Čas na serveru 08:47:52

Marko Čermák
Tajemství

Id: 257901

Tajemství

  •  / Tajemství / Marko Čermák
  •  / Tajemství / Marko Čermák
  •  / Tajemství / Marko Čermák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 21163x

Vyvolávací cena:

120 000

Účastníci: 18

Příhozy: 101