Čas na serveru 01:26:13

Marko Čermák
Tajemství

Id: 257901

Tajemství

  •  / Tajemství / Marko Čermák
  •  / Tajemství / Marko Čermák
  •  / Tajemství / Marko Čermák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 9855x

Vyvolávací cena:

34 000

2020,07-1,20,21,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu