Čas na serveru 04:31:38

Marko Čermák
Tleskačovo létající kolo

Id: 458301

Tleskačovo létající kolo

  •  / Tleskačovo létající kolo / Marko Čermák

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datoiváno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4897x

Vyvolávací cena:

150 000

Příhozy: 55