Čas na serveru 06:03:28

Marko Čermák
V peřejích

Id: 443102

V peřejích

  •  / V peřejích / Marko Čermák
  •  / V peřejích / Marko Čermák
  •  / V peřejích / Marko Čermák
  •  / V peřejích / Marko Čermák
  •  / V peřejích / Marko Čermák

akvarel/tuš/tužka/papír, rozměr ve výřezu 16 x 13 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace k románu Miloše Zapletala Tábor u jezera, který na pokračování vycházel jako příloha časopisu Pionýrská stezka, roč. 4 (1973-74), ilustrace z č.9

zobrazeno: 2646x

Vyvolávací cena:

10 500