Čas na serveru 04:15:48

Marko Čermák
Vánoce v klubovně Rychlých šípů

Id: 442410

  •  / Vánoce v klubovně Rychlých šípů / Marko Čermák

kresba, kombinovaná technika propiska/tužka/papír, rozměr listu 40 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu, ve střední části viditelný spoj listů a přehyb

zobrazeno: 5419x

Vyvolávací cena:

6 000