Čas na serveru 17:15:37

Marko Rašica
Dubrovník

Id: 250723

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Marko Rašica
  •  / Dubrovník / Marko Rašica
  •  / Dubrovník / Marko Rašica

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 31,5 cm, značeno vpravo nahoře, lehce poškozený rám, jedná se o dílo významného chorvatského malíře, jehož obrazy jsou v držení většiny chorvatských muzeí umění

zobrazeno: 2672x

Vyvolávací cena:

57 000