Čas na serveru 08:57:04

Marta Vavrysová
Rialta

Id: 285702

Rialta

  •  / Rialta / Marta Vavrysová
  •  / Rialta / Marta Vavrysová
  •  / Rialta / Marta Vavrysová

kombinovaná technika/překližka, rozměr cca 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1722x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400