Čas na serveru 12:05:33

Martin Benka
Hrabání sena

Id: 127501

Hrabání sena

  •  / Hrabání sena / Martin Benka

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 35 x 26 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně autorovo razítko s popisem, zaskleno, poškozený rám, zcela původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 14405x

Vyvolávací cena:
6 000

77 000

Příhozy: 89