Čas na serveru 12:36:21

Martin Benka
Kráĺova Hora

Id: 220113

Kráĺova Hora

  •  / Kráĺova Hora / Martin Benka

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 27,5 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3858x

Vyvolávací cena:

132 000

Příhozy: 115