Čas na serveru 11:30:02

Martin Benka
Lúky pod horami

Id: 425301

Lúky pod horami

  •  / Lúky pod horami / Martin Benka

olej/karton, rozměr 15 x 25 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Lubomírem Podušelem

zobrazeno: 5717x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 58