Čas na serveru 21:31:22

Martin Benka
Návrat domů

Id: 335211

Návrat domů

  •  / Návrat domů / Martin Benka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, na zadní straně muzeální razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 22403x

Vyvolávací cena:

15 700