Čas na serveru 05:50:17

Martin Benka
Návrat domů

Id: 335211

Návrat domů

  •  / Návrat domů / Martin Benka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, na zadní straně muzeální razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3582x

Vyvolávací cena:

2022,01-1,10,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu