Čas na serveru 12:24:06

Martin Benka
Štrba

Id: 220112

Štrba

  •  / Štrba / Martin Benka
  •  / Štrba / Martin Benka
  •  / Štrba / Martin Benka

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 21 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3442x

Vyvolávací cena:

24 000

Příhozy: 52