Čas na serveru 05:49:47

Martin Benka
Tatry

Id: 289305

Tatry

  •  / Tatry / Martin Benka
  •  / Tatry / Martin Benka
  •  / Tatry / Martin Benka
  •  / Tatry / Martin Benka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, dokumentace na zadní straně

zobrazeno: 6112x

Vyvolávací cena:

24 222