Čas na serveru 20:53:14

Martin Benka
Važec

Id: 220111

Važec

  •  / Važec / Martin Benka
  •  / Važec / Martin Benka
  •  / Važec / Martin Benka

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 22 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4239x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 64