Čas na serveru 11:41:54

Martin Benka
Žena v kroji

Id: 239803

Žena v kroji

  •  / Žena v kroji / Martin Benka

olej/karton, rozměr viditelný 25 x 13 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen soudněznalecký posudek

zobrazeno: 2755x

Vyvolávací cena:

24 000