Čas na serveru 04:30:55

Martin Lukáč
Hlava

Id: 439806

Hlava

  •  / Hlava / Martin Lukáč
  •  / Hlava / Martin Lukáč

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1960x

Vyvolávací cena:

10 500